Turkon Lojistik A.Ş.


Turkon Lojistik A.Ş. 2011 yılı sonunda kurulmuş olup, faaliyetine 2012 yılının ilk günleri başlamış ve günümüze kadar süre gelen lojistik alanındaki faaliyetlerini Turkon Holding bünyesinde sürdürmektedir.

İthalat ve ihracat alanında deniz, hava ve kara yolu yüklemelerinizi geniş acente ağı ve uluslar arası bağlantıları ile gerçekleştirmek, en iyi hizmeti en uygun maliyetlerle sunmayı hedeflemektedir.

Turkon Lojistik A.Ş, kurumsal yapısı ve uzun yıllardır sektörde olmasının verdiği tecrübe ile Proje Taşımacılığını büyük bir başarı ile yapmaktadır.

Denizyolu taşımacılığındaki yüksek tecrübe ile dünyanın her yerinde tonaj veya hacim sınırlaması olmadan bütün yüklemeleri kolayca elleçleyebilen bir firmadır.

Ağır yük nakliyesi, proje ve yüklerin tahliyesinde ve taşınmasında dünyanın tüm denizlerinde uzman olmak ile birlikte her zaman güvenliği ve güvenirliği en üst düzeyde bekleyebilirsiniz.

Kuruluş Tarihi

12.10.2011

Faaliyet Alanı Deniz – Kara – Hava taşımacılığı acenteliği işletmeciliği ve komisyonculuğunu yapar . Kapıdan – kapıya taşımacılık ve lojistik hizmetlerinde  bulunabilir. Kara araçları ile taşımacılık yapar
Faaliyet Merkezi

İstanbul

Adres Ord.Prof. Dr Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 33 Altunizade / İSTANBUL / TURKEY
Telefon +90 216 544 18 00 
Faks +90 216 544 19 00
E-posta turkonlogistics@turkon.com

www.turkonlogisticsgroup.com